Stevige seks hou je van en je wilt wel naar mijn stacaravan komen. Daar heb ik alles in huis voor goede seks. Na de seks even afdouchen en dan kunnen we voor de caravan nog nagenieten van een borrel als je dat ook gezellig vindt.
Ben jij ook op zoek naar iemand waar je wat mee op kan bouwen? Hou je wel van er lekker op te gaan, de natuur op te gaan zoeken of misschien gewoon een leuke stedentrip te gaan maken?
Ik zoek een lekkere jonge man die de moeite doet voor een leuke aantrekkelijke vrouw en de tijd ook neemt haar te verwennen en niet alleen aan zichzelf denkt.
Geen doorsnee type man..maar een hele leuke, verzorgde , warme vriend , iemand die net als ik van de mooie dingen van het leven kan genieten. Natuurlijk is chemie het allerbelangrijkste, dus kun jij vinden in het bovenstaande, dan nodig ik je uit om te reageren. De verhalen tussen de lakens? Spannend,
Van grapjes hou je zeker wel, maar op zijn tijd kan je ook best serieus zijn. Je neemt het leven zoals het komt, en daar kan je soms wel wat hulp bij gebruiken.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
SamanthaV, 45 jaar · Biddinghuizen
heb je lef en ballen dan zoek ik jou!
Diana69, 48 jaar · Hoofddorp
Goddelijk
Penelope, 49 jaar · Gent
Een leuke spontane man die er goed en verzorgt uit ziet.
Jenfary, 48 jaar · Lauwe
Jij gaat mij neuken waar en wanneer jij maar wilt en wanneer ik wil en we zullen een te gekke tijd hebben!
JielldeSmile, 46 jaar · Bentelo
Als jongens niet zo serieus zijn, vragen ze misschien niet veel van me want wat heeft het voor zin? Het kan zelfs een beetje
ReplaY700312, 47 jaar · Heikruis
Ik zoek nu via deze weg en lieve vriend, iemand met humor en iemand die spontaan en eerlijk is. Een leuke man die bij mij past