Ik ben op zoek naar een serieuze man. Ik wil mijn tijd niet aan die relaties besteden, wat nooit zal lukken. Ik heb een man nodig die geïnteresseerd is in mij. Ik zou graag iemand willen vinden die dezelfde doelen en gedachten zou hebben in het leven. Hij zou een aardige persoon moeten zijn, die graag zijn leven leidt zoals hij leeft. Hij moet zelfverzekerd zijn.
Iemand die mij goed van achterlangs kan nemen, ik hou ervan om op mijn knieën te zitten en hem dan lekker diep in mijn sappige poesje of strakke kontje te voelen. Ik zoek iemand waar ik alle geile fantasieën werkelijkheid mee kan maken
Van grapjes hou je zeker wel, maar op zijn tijd kan je ook best serieus zijn. Je neemt het leven zoals het komt, en daar kan je soms wel wat hulp bij gebruiken.