Ik ben op " zoek" naar een leuke spontane, eerlijke betrouwbare man met een grote dosis humor die het leuk vindt om af en toe eens uit eten te gaan, bioscoopje pakken, gezellig een terrasje pakken of samen thuis bankhangen onder het genot van een glaasje wijn en een film.
Hij is oprecht en gedetailleerd, intelligent, extravert, moet gefocust zijn op wat hij wil in het leven. Iemand die dol is op reizen, spontaan en aanhankelijk. Iemand die me aan het lachen maakt, van een normale structuur die graag geeft, maar zonder overdrijvingen.
Als jij ook van geile sex houdt die zeker niet standaard is zijn wij misschien wel een goede match. Ik heb graag een man die durft en snel opgewonden raakt van een dame die zich helemaal overgeeft. Ouder of jonger maakt niet uit, aantrekking vind ik wel belangrijk.