Ik ben op " zoek" naar een leuke spontane, eerlijke betrouwbare man met een grote dosis humor die het leuk vindt om af en toe eens uit eten te gaan, bioscoopje pakken, gezellig een terrasje pakken of samen thuis bankhangen onder het genot van een glaasje wijn en een film.
Laten we lekker geilen samen. Ik kan jou heus wel tevreden stellen hoor... ;) Dat ik wil genieten met jou staat voorop natuurlijk, ik ben nu wel benieuwd wat jij allemaal met mij zou willen doen. Zal je een stout en ondeugend mannetje zijn als we met zijn tweeën zijn?
Een vriendelijke lieve man, uiteraard met levenservaringen maar zeker nog in staat liefde toe te laten in zijn hart. Uitgaan doe ik niet vaak. Deels omdat het alleen ook niet leuk of gezellig is. Daarom lijkt het mij leuk om als kennismaking eens iets te gaan eten.
Je moet de bereidheid en de zelfmotivatie hebben om bij mij te blijven en bij mij te zijn, wat de situatie ook is, je moet zelfverzekerd genoeg zijn om de verantwoordelijkheid te nemen om voor mij te zorgen wanneer dat nodig is, dat zeg ik niet altijd.
Openheid, gezelligheid en leuke dingen doen samen zijn steekwoorden die ik in de ander hoop tegen te komen en die je ook van mij kunt verwachten. Na de eerste berichten daten en hopen dat er meer van komt dan alleen dat...
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
DianaVeldbloem, 46 jaar · Rijen
Aman Da, 45 jaar · Middelburg
Ik ben op zoek naar een respectvolle man die open staat voor een relatie. Iemand die niet is toegewijd aan anderen. Wie is er
Paiiss, 47 jaar · Lithoijen
Je bent net als ik en geniet gewoon van het leven maar er is toch iets wat je mist. Je bent een leuke man die wel van een romantisch
Assenpoester, 49 jaar · Assen
nvt
SmartQueen, 47 jaar · Ingen
Ik ben op zoek naar een man die niet snel geschokt is hihi. Ik ben op zoek naar een man die plezier wil hebben met een vrouw zoals
Esmee369, 48 jaar · Zenderen
Jij hebt natuurlijk ook minstens 1 motor! Bovendien weet je hoe je mij kunt laten genieten als ik het een beetje heet krijg.