Jij bent in voor spanning en houdt er van om lekker los te gaan met een vrouw. Eventueel voor vaker. Ik vind het belangrijk dat je hygiënisch bent en dat je ook alleen voor de lusten gaat.
Ga met mij op avontuur en natuurlijk gaan we er de beste seks aan over houden. Ik weet waar ik het voor doe en daar ga ik dan ook werk van maken. Hoe dan ook maak ik er met jou een heet feest in bed van?
Een vriendelijke lieve man, uiteraard met levenservaringen maar zeker nog in staat liefde toe te laten in zijn hart. Uitgaan doe ik niet vaak. Deels omdat het alleen ook niet leuk of gezellig is. Daarom lijkt het mij leuk om als kennismaking eens iets te gaan eten.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Amateurtjeluik, 47 jaar · Antwerpen
Of jij jonger of ouder bent maakt mij niet uit. Het gaat erom dat wij op een lijn zitten en misschien wel dezelfde dingen leuk
SammK, 49 jaar · Heerlen
Een spannende man van rond mijn leeftijd. mag eventueel jonger zijn. iemand waarmee ik gezellig kan online kan chatten en
Brabantseschone, 46 jaar · Veldhoven
Volgt
Roomster, 45 jaar · s-Hertogenbosch
NB: Geen foto?? Chicken!! ;-)
Christelluttele, 47 jaar · Antwerpen
Ik heb me hier ingeschreven ten eerste omdat ik geen tijd heb om buiten te 'zoeken' en ten tweede omdat ik dit ook wil ervaren.
KissLivLove, 47 jaar · Almere
Als je op zoek bent naar hetzelfde als ik, stuur me dan een bericht. Ik weet zeker dat ik je de beste tijd van je leven kan geven.