Jij bent iemand die ook van humor houdt. Jij weet hoe je een vrouw aan het lachen kan maken. Je leeft niet in het verleden en bent van het nu en de toekomst. Zoek niet verder. Ik ben hier.
Discrete man die graag regelmatig sex wil hebben en er niet vies van is om het meerdere malen achter elkaar te doen. Natuurlijk ook in voor nieuwe mogelijkheden en om fantasieën met elkaar te delen, lijkt het je wat stuur geheel vrijblijvend een mail
Die lieve man of vrouw moet wel kunnen praten met mij en ook graag van uitgaan houden en wat ik ook belangrijk vind is elkaar een beetje vrij te laten.
Iemand die met beide benen op de grond staat en mij ook op de grond houd. En eigenlijk gewoon een nieuw begin wil. Voor mij voelt het namelijk nu ik niet meer op reis ga wel als nieuw.
Ben jij een vrijgezelle man die misschien ook op zoek is naar nieuwe geluk? Want ik zoek een serieuze man die het graag gezellig maakt en ook veel van lol maken houd. Iemand waar ik me heerlijk bij thuis voel en helemaal mezelf bij kan zijn.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
JoyinmyLife, 49 jaar · Diemen
Ik zoek voornamelijk een toffe man die van aanpakken weet. Hygiëne en netjes verzorgd vind ik wel zeer belangrijk.
Roetie, 48 jaar · Stekene
Je bent een man die zijn handen niet omdraait voor een lekkere neukbeurt. Ook ben je een beetje redelijk geschapen en weet
MimmieLove, 48 jaar · Almere
Op zoek naar een leuke man waarmee ik de juiste klik heb vriendschappelijk en wie weet dat open bloeit als een roos... Jij:
Leuvenanna72, 45 jaar · Leuven
De vrijblijvendheid voorbij, zoek ik contact met een integere, lieve maar ook lekkere vent. Die tijd heeft en aandacht en
NatuRals, 48 jaar · Valkenburg
Discrete contact met een leuke man die houd van seks en gezette vrouwen met een volle ronde cup E. Je kunt een vrouw goed verwennen
Mar*jolein, 45 jaar · Hengelo
Je bent lekker spontaan, je gaat er graag op uit, je vind iets ondernemen leuker als je het samen kan doen, je weet hoe een romantische