Ik ben op zoek naar een man en heb een perfecte tijd samen. Ik denk eraan om een ??man aan mijn zijde te krijgen en weer gelukkig te zijn. Eerst een vriendschap en wie weet wat er later gebeurt!
Jij bent zelf ook vrijgezel (of gescheiden), het maakt niet uit of je wel of geen kinderen hebt (ik heb er zelf geen). Belangrijke eigenschappen vind ik humor en een leuk stel hersens
Hou jij net als ik van gezelligheid, ga je er graag op uit om leuke dingen te doen en geniet je gewoon net als ik van alle kleine dingen? Dan lijkt het me geweldig een fijne en gezellige tijd met jou op te bouwen. Kom je?
Ja wat zoek ik in een man, gewoon een lieve vrolijke man die eerlijk is en een vrouw trouw kan zijn. Helaas heb ik andere ervaringen maar weet wel dat niet elke man zo is. Er zijn ook vrouwen die het doen dus ik hoop wel dat er wederzijds vertrouwen is.