Ik heb geen voorkeur voor een bepaald uiterlijk of zo. Ik bedoel, dat is het minst belangrijk. Ik vind het prettig als een man mij een warm gevoel geeft, dat ik mag zijn zoals ik ben.
Ik ben op zoek naar een eerlijke man met een goed gevoel voor humor, spontaan, ambitieus, sportief, avontuurlijk en net als ik opzoek is naar een vaste relatie. Voor jou is seks in een relatie ook belangrijk
Ben jij een vrijgezelle man die misschien ook op zoek is naar nieuwe geluk? Want ik zoek een serieuze man die het graag gezellig maakt en ook veel van lol maken houd. Iemand waar ik me heerlijk bij thuis voel en helemaal mezelf bij kan zijn.
Jij bent in voor spanning en houdt er van om lekker los te gaan met een vrouw. Eventueel voor vaker. Ik vind het belangrijk dat je hygiënisch bent en dat je ook alleen voor de lusten gaat.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Nanneke23, 46 jaar · Kessel
Een vrouw. Jij kan je terugvinden in mijn beschrijving over mezelf.
Thehottestalice, 48 jaar · Nigtevecht
Als je hier op zoek bent naar hetzelfde als ik, dan denk ik dat we dan voor elkaar gemaakt zijn. Ik weet zeker dat dit geweldig
Stceyy, 48 jaar · Rolde
Ik wil dat je goed voor me bent. Dat is alles waar ik hier om vraag. Je kunt ook een romantische kerel voor me zijn. Kunnen we dat
Emanuelll0, 47 jaar · Oldehove
Als je stout wil zijn ben ik de juiste persoon. Wil enkel plezier samen met een man. En dat kunnen we heel gemakkelijk doen.
ZomerMilf, 45 jaar · Almere
Een leuke man (of vrouw) die snapt dat het leven een sprookje is en die samen met mij een avondje in een klein avontuur kan veranderen.
Jose45, 49 jaar · Oosterhout
Ik zoek dus een lieve man, met eigen hobby's en die er ook begrip voor heeft dat ik nog een dochter thuis heb wonen.