Ik ben op " zoek" naar een leuke spontane, eerlijke betrouwbare man met een grote dosis humor die het leuk vindt om af en toe eens uit eten te gaan, bioscoopje pakken, gezellig een terrasje pakken of samen thuis bankhangen onder het genot van een glaasje wijn en een film.
Ik ben al tijd vrijgezel en er zijn echt momenten dat ik mis van het hebben van een speciaal iemand aan mijn zijde. Ik weet niet of je nu een relatie hebt of ook single bent, maar ik hoop dat je gelukkig bent en van het leven geniet, net zoals ik nu doe. Ga door en reis, ontmoet nieuwe mensen en maak vrienden.
Een vriendelijke lieve man, uiteraard met levenservaringen maar zeker nog in staat liefde toe te laten in zijn hart. Uitgaan doe ik niet vaak. Deels omdat het alleen ook niet leuk of gezellig is. Daarom lijkt het mij leuk om als kennismaking eens iets te gaan eten.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
EmmylouXX, 46 jaar · Loosdrecht
Een man die dezelfde interesses heeft. Nou als dat zo is dan zullen we zoveel dingen hebben om over te praten, toch? en ik wil
NaRegenkomt, 47 jaar · Groningen
Een super geil mannetje die valt op wat dikkere vrouwen en die lekker graag goed nat gepijpt word, dat is mijn specialiteit
Marcella, 47 jaar · Amsterdam
leuke open jongen of meisje die ook het leven neemt zoals het is.niet te moeilijk
Upmyalley, 46 jaar · Driehuizen
Ik zoek mannelijk gezelschap voor na het werk gezellig een drankje te doen en een gemakkelijk en vloeiend gesprek te hebben.
Valerie001, 46 jaar · Deinze
Op zoek naar een discrete spannende date, respect hebbende voor elkaar en er een leuke gezellige tijd van maken. Dat is wat
Rheaa, 48 jaar · Putte
Sta jij open voor een vaste relatie? Dan ben ik daar heel blij om en hoop ik iets van je te mogen vernemen.