Je bent interessant, hebt een groot gevoel voor humor en wilt mij beter leren kennen. Ik heb iets voor mannen met lang haar of iemand met die sjofele blik, ik kan er gewoon niets aan doen. Je bent geïnteresseerd in het maken van vrienden. En als je denkt dat we compatibel zijn.
Ik wil iemand die leuk is om mee te zijn en avontuurlijk zoals ik. Het zou leuk zijn als je zin hebt in iets dat leuk en opwindend is. Ik hoop dat je me je tijd en aandacht kunt geven. Een volwassen man die single is!
Jij bent iemand die ook van humor houdt. Jij weet hoe je een vrouw aan het lachen kan maken. Je leeft niet in het verleden en bent van het nu en de toekomst. Zoek niet verder. Ik ben hier.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Monny777, 45 jaar · Mol
Leuke vriendschap en misschien ontwikkelt er iets moois :)
Haill, 45 jaar · Casteren
Je kunt niet blijven proberen om om alles te blijven lachen, soms raak ik makkelijk geïrriteerd. Ik denk dat wij een
Jademmmm, 48 jaar · Urk
Een man die stevig in zijn schoenen staat, te vaak heb ik al van die slappe ventjes gehad. Ik wil een echte kerel die weet wat
MarlyMar1907, 45 jaar · Liessel
Ik ben klaar voor de dingen die je mij kunt aanbieden. Zorg er gewoon voor dat we die vandaag kunnen doen. Wat doe je op dit moment?
ZomersBriesje, 45 jaar · Knokke-Heist
-
BeautyBianc, 46 jaar · Papenvoort
Een heel aardige man die weet hoe hij zijn vingers moet gebruiken om me rillingen te geven. Wie zal op het juiste moment zijn