Ben je ook regelmatig zoals ik, dan hou ik ervan als je me mijn vuurtje wilt doven! Heb je een enorm kanon vol met bluswater? Ik kijk heel erg naar onze intieme momenten waarin het inzetten van de nodige vuren van het grootste belang is. Voor mij is dit een serieus probleem!
Je bent ook tevreden met wat je hebt al zou je een leuke vriendin in jouw leven wel verwelkomen. Je geniet van alles dat je doet en vindt het gezellig samen op stap te gaan.
Hou jij net als ik van gezelligheid, ga je er graag op uit om leuke dingen te doen en geniet je gewoon net als ik van alle kleine dingen? Dan lijkt het me geweldig een fijne en gezellige tijd met jou op te bouwen. Kom je?
Het past heel goed bij mij als jij ook sportief bent of in ieder geval mij lekker mijn ding laat doen. Ieder zijn eigen hobby vind ik ook belangrijk. Een goed geklede en verzorgde man spreekt mij zeker aan.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
AnneliesTerluin, 45 jaar · Heerhugowaard
Eerlijke man met een goed hart die eerst mijn maatje is en dan mijn man
NorahUUG, 45 jaar · Leeuwarden
Ik hoop dat dit het begin is van iets geweldigs en leuks voor ons. Ben je hier om me alle dingen te geven die ik nu wil? Vertel me
Kopkluiver, 47 jaar · Diest
Je vindt mij leuk genoeg om mijn droom uit te laten komen, ik weet niet of je er veel aan zal hebben maar ik zou je eeuwig dankbaar
LeftmyPride, 47 jaar · Baarle-Hertog
Jij bent op zoek naar een gewone vrouw, geen seksbom. Toch niet qua uiterlijk. Eens we in de slaapkamer zullen zijn ben je vast
Sweet43, 48 jaar · Kapellen
Volgt
Aamir1970, 47 jaar · Egmond Binnen
Ik zoek een lief mooi en spontaan innerlijk. En de rest maakt mij niets uit. Ik vind ieder mens mooi op zijn eigen manier. Ben