Ben jij ook op zoek naar iemand waar je wat mee op kan bouwen? Hou je wel van er lekker op te gaan, de natuur op te gaan zoeken of misschien gewoon een leuke stedentrip te gaan maken?
Je bent net als ik niet echt op zoek je weet niet zo goed wat je wilt en je hoopt er dan met mij misschien wel achter te komen dat er toch wel wat leuks nog uit het leven te halen is, Als je kinderen hebt is dat geen bezwaar,,Maar gaar niet reageren als je net 18 geworden bent,,.
Jij hebt een hartje vol met liefde, voor een vrouw die je nog niet kent. Vandaag heeft zij de eerste stap gezet opzoek en misschien vind je haar wel... kijk eens goed!! Je wil haar verwennen, beminnen en gezelligheid met haar delen, kijk nu eens goed.... Je hebt haar gevonden!!
Ik zoek een leuke man tussen de 45 en 65 jaar die wel zin heeft om met mij op pad te gaan. ik ben een actief persoon en ben altijd bezig. Maar daarnaast vind ik het heerlijk om uit eten te gaan, wat te drinken op een terrasje, lekker te kletsen over van alles en nog wat. Maar ik heb ook een rustige kant en dan zit ik