Je bent ook tevreden met wat je hebt al zou je een leuke vriendin in jouw leven wel verwelkomen. Je geniet van alles dat je doet en vindt het gezellig samen op stap te gaan.
Ik wil iemand die leuk is om mee te zijn en avontuurlijk zoals ik. Het zou leuk zijn als je zin hebt in iets dat leuk en opwindend is. Ik hoop dat je me je tijd en aandacht kunt geven. Een volwassen man die single is!
Hou jij net als ik van gezelligheid, ga je er graag op uit om leuke dingen te doen en geniet je gewoon net als ik van alle kleine dingen? Dan lijkt het me geweldig een fijne en gezellige tijd met jou op te bouwen. Kom je?
Ben jij die man die mij lekker kan verwennen, hou je van spanning in de seks en bespeel je een vrouw graag op alle plekjes die maar kunnen, dan hoop ik dat wij samen een paar heerlijke avonden tegemoet kunnen gaan dus treuzel niet en laat een berichtje achter. Zo stout mogelijk!
Ben jij een vrijgezelle man die misschien ook op zoek is naar nieuwe geluk? Want ik zoek een serieuze man die het graag gezellig maakt en ook veel van lol maken houd. Iemand waar ik me heerlijk bij thuis voel en helemaal mezelf bij kan zijn.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Mkyla-, 46 jaar · Schorisse
Ik wil gewoon een man die me accepteert voor wie ik ben. tegenwoordig zijn veel jongens geen leugenaars, maar sommigen zijn
NoordHolland, 47 jaar · Klimmen
Geen bezwaar hebben met een hoger inkomen van mijn kant maar zeker ook niet denken dat je kunt luieren en op mijn zak teren.
Jackss71, 46 jaar · Beegden
We moeten absoluut voor altijd samen gek zijn. Geen humor, wat hebben we dan? Ik hou van moppen vertellen, lachen totdat het
Plushsusan, 46 jaar · Delfzijl
Je bent eerste klas fit en weet precies waar de zwakke plekken zijn? Met de juiste aanpak en noodzakelijke vloeistoffen verloopt
NiceMira X, 47 jaar · Mechelen
Ik weet dat dit het begin zal zijn van de dingen die we kunnen doen als we elkaar ontmoeten. Ik weet dat we zullen genieten van
Poppetje720813, 45 jaar · Veendam
zo lang je bij mij in de buurt woont is alles bespreekbaar