Ik wil iemand die leuk is om mee te zijn en avontuurlijk zoals ik. Het zou leuk zijn als je zin hebt in iets dat leuk en opwindend is. Ik hoop dat je me je tijd en aandacht kunt geven. Een volwassen man die single is!
Discrete man die graag regelmatig sex wil hebben en er niet vies van is om het meerdere malen achter elkaar te doen. Natuurlijk ook in voor nieuwe mogelijkheden en om fantasieën met elkaar te delen, lijkt het je wat stuur geheel vrijblijvend een mail
Ben jij ook op zoek naar iemand waar je wat mee op kan bouwen? Hou je wel van er lekker op te gaan, de natuur op te gaan zoeken of misschien gewoon een leuke stedentrip te gaan maken?
Ik ben op " zoek" naar een leuke spontane, eerlijke betrouwbare man met een grote dosis humor die het leuk vindt om af en toe eens uit eten te gaan, bioscoopje pakken, gezellig een terrasje pakken of samen thuis bankhangen onder het genot van een glaasje wijn en een film.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Schoneslaapster, 47 jaar · Heerenveen
Als je maar van neuken houdt en er verzorgd uitziet. En het moet natuurlijk discreet
Jess1e, 47 jaar · Kantens
Een gelijkgestemde ziel en al de rest zoals haarkleur of leeftijd zijn details en daarom voor mij totaal onbelangrijk. Het
Rania19690723, 48 jaar · Ramsdonk
Ik ben op zoek naar een spontane man met humor. Je hoeft ook niet altijd de deur uit om het gezellig te kunnen maken? Want ik vind
Jongerdanik, 45 jaar · de Wijk
Ik zoek een leuke en spontane jongeman, het liefst iemand dat iets jonger is dan ik. Ik hoop dat ik hier iemand tegen kom en wie
Desibellen, 45 jaar · Mijdrecht
Je voelt gewoon wanneer die echte klik er is, alsof je elkaar opeens echt 'ziet', elkaar op een bepaalde manier herkent ofzo.
Shilooh, 47 jaar · Dussen
Ik ben op zoek naar een leuke fatsoenlijke kerel die mijn vriend en metgezel kan zijn.