Ik heb iemand nodig die opgewonden en ondeugend is. Iemand die goed is in het behagen van een vrouw. Iemand die op zoek is naar een avontuur en mij goed in bed kan behandelen. Wie kan mij begrijpen en kan me de hele tijd seks geven als ik het nodig heb?
Ik heb geen knappe man en een macho nodig. Ik ben een keer voor de gek gehouden door een man met een goed uiterlijk en de manier waarop hij sprak zorgde hij ervoor dat ik alles geloofde. Ik heb een betrouwbare en eerlijke man nodig waar ik met plezier mee kan praten en die ik kan vertrouwen, iemand die verstandig
Van grapjes hou je zeker wel, maar op zijn tijd kan je ook best serieus zijn. Je neemt het leven zoals het komt, en daar kan je soms wel wat hulp bij gebruiken.