Van grapjes hou je zeker wel, maar op zijn tijd kan je ook best serieus zijn. Je neemt het leven zoals het komt, en daar kan je soms wel wat hulp bij gebruiken.
Hij is oprecht en gedetailleerd, intelligent, extravert, moet gefocust zijn op wat hij wil in het leven. Iemand die dol is op reizen, spontaan en aanhankelijk. Iemand die me aan het lachen maakt, van een normale structuur die graag geeft, maar zonder overdrijvingen.
Ik zal wachten op de dingen die je mij voorstelt om stout te zijn. Laten we vandaag iets geweldigs doen voor ons beide. Heb je zin in leuke tijd met mij? Ik ben hier om bij je te zijn. Ik zal ervoor zorgen dat je je tevreden voelt met mij.
Ik zoek een man die open en eerlijk is, die graag naar buiten gaat en dingen doet samen met mij, een goede tijd samen hebben en gewoon een paar mooie herinneringen samen maken.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Strawberrybb, 46 jaar · Den Hout
Misschien dat mijn type man hier ook wel ingeschreven staat en hij op zoek is naar een vrouw zoals ik? Hoe leuk zou dat zijn.
WrongBad, 48 jaar · Hengelo
Een lekkere man die mij de aandacht kan geven die ik nodig heb. Lekker kroelen, lief zijn voor elkaar en genieten als een echt
Ingerie, 46 jaar · Almere
Laat mij alles weten?
Anna702015, 47 jaar · Almere
Volgt
Zonnedame, 47 jaar · Aalst
Liefdevol, humoristisch en met het hart op de juist plaats weet jij mij misschien wel te verleiden, en het zou fijn zijn als
Rowtee, 49 jaar · Almere
Jij hebt humor, respect, je kunt koken, je houdt van de natuur, je houdt van vakantie.