Iemand die met beide benen op de grond staat en mij ook op de grond houd. En eigenlijk gewoon een nieuw begin wil. Voor mij voelt het namelijk nu ik niet meer op reis ga wel als nieuw.
Soms voel jij je ook wel wat alleen en daar kunnen wij dus samen verandering in brengen. Jij hebt misschien ook wel een wake up call gehad op wat voor manier. Het belangrijkste is dat jij er net zoals mij achter bent dat je wilt genieten van het leven dat jij lijdt en dat graag met mij wilt doen.
Ik heb geen voorkeur voor een bepaald uiterlijk of zo. Ik bedoel, dat is het minst belangrijk. Ik vind het prettig als een man mij een warm gevoel geeft, dat ik mag zijn zoals ik ben.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Saarr, 46 jaar · Oudewater
Aardige man die me gezelschap kan houden, zal me vertellen dat alles goed komt en niets om zorgen over te maken!
-Vnss-, 47 jaar · Breskens
Mannen die mij op zijn eigen manier kunnen respecteren. Een man die weet wat hij wil Een intelligente man is ook mijn type.
Rhana, 45 jaar · s-Graveland
De ideale man bestaat niet. Of toch wel? Ben jij de ideale man voor mij? Empathisch vermogen, romantisch, een heer in bed die
Geilesnoepkes, 48 jaar · Itterbeek
Ben jij mijn snoepke??
SweetSmiley, 46 jaar · Lauwe
Wees heel zachtaardig met mij, want ik ben nog steeds erg vers van het herstellen van de pijn van mijn verleden, alsjeblieft,
Ammmy2u, 48 jaar · Lexmond
Een vrije type man die ook kan doen wat hij maar wil. Een man die geen angst heeft. Een man die risico's durft te nemen. En ik zit