Ik wil iemand die leuk is om mee te zijn en avontuurlijk zoals ik. Het zou leuk zijn als je zin hebt in iets dat leuk en opwindend is. Ik hoop dat je me je tijd en aandacht kunt geven. Een volwassen man die single is!
Je moet de bereidheid en de zelfmotivatie hebben om bij mij te blijven en bij mij te zijn, wat de situatie ook is, je moet zelfverzekerd genoeg zijn om de verantwoordelijkheid te nemen om voor mij te zorgen wanneer dat nodig is, dat zeg ik niet altijd.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Daniine, 48 jaar · Alblasserdam
Ik hou van mijn carrière en ik probeer om onafhankelijk te zijn. Ik heb mijn eigen plek en betaal mijn eigen rekeningen.
E3eV, 45 jaar · Den Haag
Ik zoek een man tussen de 35 en 55 jaar. Dat is belangrijk wat betreft de focus op de dingen waar we mee bezig zijn. Je bent een
Noukie7111, 45 jaar · Zoutleeuw
Volgt
Faytje19710224, 46 jaar · Helen-Bos
Dat ik regelmatig dagen van huis ben vind je niet erg. Je mist de warmte van een relatie. Wat kan ik verder zeggen? Dat het toch
Tietske, 49 jaar · Echten
Hoe zit het met jouw libido? Is dat ook nog zoals een jonge twintiger of is zit het nu in een dipje en kan ik je er weer bovenop helpen?
Lovex-xInez, 46 jaar · Lot
Ik wil alles hebben en het echt laten gebeuren. Het is zo goed en ik ben altijd blij om mijn doel te bereiken. Het is zo'n geil