Je bent ruim denkend en staat open voor meerdere mogelijkheden en voorstellen. Je wilt ontdekken en experimenteren met elkaar. Ook voor een trio sta je bijvoorbeeld open mocht het zo er van komen.
Ik vind het belangrijk in een relatie dat je veel overeenkomsten hebt, maar dat je ook op veel vlakken verschilt. Zo kun je namelijk in mijn ogen alleen maar van elkaar leren, je ziet jezelf in een spiegel omdat die je voorgehouden wordt door de ander. Zo kun je beiden groeien, en natuurlijk het liefst naar
Een man om samen plezier te maken, op alle vlakken. Het mag dan ook oppervlakkig klinken maar ik zou het appreciëren als een man er goed uitziet en daar ook zijn best voor doet. Als vrouw doe ik dat ook en ik verwacht niet minder van een man.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Bloemetjesjurk5, 48 jaar · Hulst
Dit vind ik mogelijk nog moeilijker want ik heb geen verlanglijstje waaraan mijn ideale partner moet voldoen. Ik vind het
MiniVera, 46 jaar · Bevere
Jij moet vooral van honden houden!
Geco, 47 jaar · Blijham
Mocht je nu denken, dat zoek ik. Geweldig dan kan je gewoon gelijk de koe bij de hoorns pakken. Ik ben niet ingewikkeld maar
LinCLin, 46 jaar · Zeewolde
Een echte vriend, een maatje ongeacht wat er gebeurt en ik wil ontdekken of jij en ik iets moois kunnen laten gebeuren. Dat
Dani71, 46 jaar · Maastricht
Ik zoek mannen en/of vrouwen die ook gebonden zijn. Niet op zoek naar een vaste relatie, maar gewoon wat meer spanning op sexgebied.
Lannaaa, 45 jaar · Den Burg
Een rugzakje heb je altijd en die kan je open doen en dicht. Mijn rugzak heeft me gemaakt wie ik nu ben. Sterke persoonlijkheid.