Ik wil iemand die leuk is om mee te zijn en avontuurlijk zoals ik. Het zou leuk zijn als je zin hebt in iets dat leuk en opwindend is. Ik hoop dat je me je tijd en aandacht kunt geven. Een volwassen man die single is!
Ga met mij op avontuur en natuurlijk gaan we er de beste seks aan over houden. Ik weet waar ik het voor doe en daar ga ik dan ook werk van maken. Hoe dan ook maak ik er met jou een heet feest in bed van?
Ik zoek een man die open en eerlijk is, die graag naar buiten gaat en dingen doet samen met mij, een goede tijd samen hebben en gewoon een paar mooie herinneringen samen maken.
Discrete man die graag regelmatig sex wil hebben en er niet vies van is om het meerdere malen achter elkaar te doen. Natuurlijk ook in voor nieuwe mogelijkheden en om fantasieën met elkaar te delen, lijkt het je wat stuur geheel vrijblijvend een mail
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Vlinder9, 48 jaar · Rijswijk
ik verwacht van jouw ook een sosciaal mens en eerlijkheid
Fienteens, 47 jaar · Joure
Jij bent wat ik zoek en vraagt verder niet teveel. Misschien heb jij ook wel zwaar sex te kort of heb jij juist geen zin in gezeur
SingSing6712, 49 jaar · Gent
Wat wel belangrijk is dat je er allebei hetzelfde in staat. Niet dat de een een compleet andere verwachting heeft dan de ander.
HotFlor72, 45 jaar · Buggenhout
Als je een aantal vragen hebt of je bent geïnteresseerd in mij en als je fatsoenlijk bent en me niet verdrietig wil maken.
Onverwacht, 48 jaar · Meppel
Je bent er ook aan toe om een serieuze relatie te starten, het zou fijn als je niet rookt. Je bent oprecht en eerlijk
Lolhebbensamen, 48 jaar · Hezingen
Bijzondere eisen heb ik zo niet bij een man. Ik vind het het belangrijkste dat we samen op een lijn zitten en dat we samen uren