Ben jij ook op zoek naar iemand waar je wat mee op kan bouwen? Hou je wel van er lekker op te gaan, de natuur op te gaan zoeken of misschien gewoon een leuke stedentrip te gaan maken?
Ik zoek een lekkere jonge man die de moeite doet voor een leuke aantrekkelijke vrouw en de tijd ook neemt haar te verwennen en niet alleen aan zichzelf denkt.
Je bent ook tevreden met wat je hebt al zou je een leuke vriendin in jouw leven wel verwelkomen. Je geniet van alles dat je doet en vindt het gezellig samen op stap te gaan.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Jackss71, 46 jaar · Beegden
We moeten absoluut voor altijd samen gek zijn. Geen humor, wat hebben we dan? Ik hou van moppen vertellen, lachen totdat het
Acrobaat, 49 jaar · Barneveld
Lishlies, 45 jaar · Stoutenburg Noord
Een serieuze man die net als ik voor een geweldige tijd samen wil gaan maar ook denkt aan iets vast. Het hoeft niet maar het mag
XGAILx1969, 49 jaar · Westzaan
Het eerste dat je moet onthouden, is dat ik mijn man niet zal verlaten. Het is niet echt zijn fout dat hij me niet kan bevredigen.
Blackhotwoman, 47 jaar · Vollenhove
Ik ben klaar voor een feest in bed met jou en doe alles wat we zo leuk vinden. Dat is zo goed. En hopelijk voor meer dan een keer
Maartje69, 48 jaar · Gent
ben je een leuke,goedlachse,aangename,NIET ROKENDE man ,vrouw of dame tussende 35 en 55 jaar wonende in BELGIË,wil ik wel