Ik zoek een man die open en eerlijk is, die graag naar buiten gaat en dingen doet samen met mij, een goede tijd samen hebben en gewoon een paar mooie herinneringen samen maken.
Ik zoek een leuke man tussen de 45 en 65 jaar die wel zin heeft om met mij op pad te gaan. ik ben een actief persoon en ben altijd bezig. Maar daarnaast vind ik het heerlijk om uit eten te gaan, wat te drinken op een terrasje, lekker te kletsen over van alles en nog wat. Maar ik heb ook een rustige kant en dan zit ik
Die lieve man of vrouw moet wel kunnen praten met mij en ook graag van uitgaan houden en wat ik ook belangrijk vind is elkaar een beetje vrij te laten.
Geen doorsnee type man..maar een hele leuke, verzorgde , warme vriend , iemand die net als ik van de mooie dingen van het leven kan genieten. Natuurlijk is chemie het allerbelangrijkste, dus kun jij vinden in het bovenstaande, dan nodig ik je uit om te reageren. De verhalen tussen de lakens? Spannend,