Ik ben op zoek naar een eerlijke, ondeugende en trouwe, liefhebbende man. Wie wil me ontmoeten en op een date met mij zijn. Wie wil me overal ontmoeten. Wie heeft er ook een camera om een foto te maken als herinnering aan ons samen.
Iemand die eventueel openstaat voor een Lat en niet direct alles aan de kant wilt gaan gooien. Ik wil namelijk niet direct al mijn vrijheid opgeven. Natuurlijk uiteindelijk misschien wel een optie. Maar eerst elkaar eens leren kennen.
Ook zo gek op seks en ook zin om daar meteen wat aan te doen? Want het is uiteraard heel erg fijn om daar echt lekker van te genieten. Ik denk echt dat we niet meer stuk kunnen samen. Doen we het dan goed?
Heet jij toevallig Fred? ;-) In de eerste plaats zoek ik een man die ook avontuurlijk is aangelegd want het zou fijn zijn om dergelijke dingen met z'n tweetjes te doen. Ga je graag naar theater of op restaurant en ben je een levensgenieter?