Je bent een man met een zeer hoge zin in seks en je zult me ??plezieren als we samen zijn. Je geniet ervan om je lul te laten zuigen en je wilt zelfs krijgen door mijn clit voor me te likken. Ik hoop dat je ook vrijgezel bent, want ik hou echt niet van valsspelers.
Je bent reis lustig nieuwsgierig en vind het geen probleem om dagen van huis te zijn.. je hebt geen lasten(je bent dus niet gebonden en zo) want dan hoef je echt niet te reageren. Ik houd niet van ruzie..Je bent spontaan open en durft zo in een nieuw avontuur te stappen..
Heet jij toevallig Fred? ;-) In de eerste plaats zoek ik een man die ook avontuurlijk is aangelegd want het zou fijn zijn om dergelijke dingen met z'n tweetjes te doen. Ga je graag naar theater of op restaurant en ben je een levensgenieter?
Kan je een mooie rijpe vrouw in bed aan? Ik weet van mezelf dat het keer op keer een heerlijke verrassing gaat worden. Ben jij daar toe in staat en voor in de stemming?