Iemand die eventueel openstaat voor een Lat en niet direct alles aan de kant wilt gaan gooien. Ik wil namelijk niet direct al mijn vrijheid opgeven. Natuurlijk uiteindelijk misschien wel een optie. Maar eerst elkaar eens leren kennen.
Mannen zoek toch iemand van je eigen leeftijd! Dat is wat ik een tijdlang gedacht heb. Maar dat krijg je wel als je verlaten wordt voor een jonge bloem. Maar nu wil ik een nieuw hoofdstuk van mijn leven gaan beginnen met een serieuze en vriendelijke man. Misschien wel met ongeveer dezelfde achtergrond maar
Ik ben discreet als het zou moeten maar het gaat me vooral om het genieten en daar wil ik dus graag werk van maken. Echt genieten van elkaar en de mooiste dingen laten zien, dat is echt fijn!