Zoals je ziet ben ik een wat uitbundig type dus wellicht ben jij de man die dat wel kan waarderen en en mij gewoon mijzelf laat zijn en mee kan lachen. Dus jij bent zeker geen saaie Piet of een grijze muis. Jij bent ook lekker aanwezig en je houdt van meedoen en spontaan dingen ondernemen. Maar daarnaast hou je ook wel van een serieus gesprek onder het genot van een drankje.
Misschien heb jij al veel seks ervaring en dan heb ik het eigen alles behalve de standaard dingen, en heb je spannende plannen die je met mij wilt delen dan ben ik opzoek naar jou.
Ik hou van een man te hebben die me zo sexy kan vinden en me nog steeds kan zien als een jonge vrouw die niet oud is. Ik hou van een man die me veel sexy complimenten kan geven die me zo zelfverzekerd en mooi kunnen maken.