Zoals je ziet ben ik een wat uitbundig type dus wellicht ben jij de man die dat wel kan waarderen en en mij gewoon mijzelf laat zijn en mee kan lachen. Dus jij bent zeker geen saaie Piet of een grijze muis. Jij bent ook lekker aanwezig en je houdt van meedoen en spontaan dingen ondernemen. Maar daarnaast hou je ook wel van een serieus gesprek onder het genot van een drankje.
Ik hou van de temperamentvolle, gepassioneerde mannen; latino's, donkere mannen...die je zomaar vastpakken en salsa met je gaan dansen, die met een bos rozen, chocola en een lekkere cocktail aan je deur komen voor een heerlijke avond noem maar op...zo iemand wil ik vinden want zo voel ik dat ik leef..samen
zoekend naar een echt persoon, ik hou niet van doen alsof. Ik haat het echt, vooral die leugenaars. Ik hou van een man die behulpzaam is naar anderen. En gedreven.
Mannen zoek toch iemand van je eigen leeftijd! Dat is wat ik een tijdlang gedacht heb. Maar dat krijg je wel als je verlaten wordt voor een jonge bloem. Maar nu wil ik een nieuw hoofdstuk van mijn leven gaan beginnen met een serieuze en vriendelijke man. Misschien wel met ongeveer dezelfde achtergrond maar