Wat ik zoek??? Ik moet zeggen, ik heb er nooit zo bij nagedacht. Vaak genoeg knappe mannen over de camping zien lopen, maar nooit bij gedacht of ik daar de liefde mee zou willen bedrijven.... Nou, mijn camping is nu open, Zou u uw tentje bij mij willen plaatsen??
Mannen hoeven niet te loeren op een relatie, om kans te maken op mijn vermogen. Ik ben alleen op zoek naar iets seksueels, zonder de nare gevolgen te hebben die in een normale relatie ontstaan.
Mannen zoek toch iemand van je eigen leeftijd! Dat is wat ik een tijdlang gedacht heb. Maar dat krijg je wel als je verlaten wordt voor een jonge bloem. Maar nu wil ik een nieuw hoofdstuk van mijn leven gaan beginnen met een serieuze en vriendelijke man. Misschien wel met ongeveer dezelfde achtergrond maar
Ik hou van een man te hebben die me zo sexy kan vinden en me nog steeds kan zien als een jonge vrouw die niet oud is. Ik hou van een man die me veel sexy complimenten kan geven die me zo zelfverzekerd en mooi kunnen maken.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
KoffieTijd, 52 jaar · Akkrum
Je hebt je leven goed op orde en weet wat hard werken met veel lange dagen inhoud. Je bent goed verzorgt en bent eerlijk.
LittleDaisy, 50 jaar · Amersfoort
Leuke eerlijke en lieve man.
Tatumtum, 51 jaar · Waarde
Je komt uit dezelfde omgeving of uit dezelfde woonplaats. Je bent warm en gastvrij en je bent iemand die oprecht vriendelijk
Lachenisgezond, 54 jaar · Woudenberg
Ik wil absoluut niet langer alleen zijn. Ik ben een echt sociaal ingesteld persoon en daardoor ben ik graag onder de mensen.
Pippoo, 50 jaar · Zeewolde
Je bent iemand die ook houdt van gezelligheid, die sociaal is en zijn hart op de juiste plaats heeft. Bij voorkeur een niet