Heet jij toevallig Fred? ;-) In de eerste plaats zoek ik een man die ook avontuurlijk is aangelegd want het zou fijn zijn om dergelijke dingen met z'n tweetjes te doen. Ga je graag naar theater of op restaurant en ben je een levensgenieter?
Gordiy, 51 jaar · Hasselt
♥ Vlaams-Limburg ♥ Gekleurd haar ♥ Blauwe ogen ♥ Dik lijf
Geil dat moet je zeker zijn en een forse dame is juist wat je wil. Reageer dan snel want ik heb er zin in en heb zelfs al mijn smoesje klaar voor mijn vriend. Je bent schoon en geschoren en als je dat niet bent dan mag ik dat wel doen hoop ik.
Als je een man bent die graag wat avontuur en plezier wil hebben, kunnen we misschien samen genieten. Als je volwassen genoeg bent in het goed en begrijpelijk maken van alle dingen, kunnen we een hele goede match zijn. Je kunt me ook meenemen naar je buitenactiviteiten, want ik ben graag buiten.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Tijgerb19670803, 50 jaar · Heemstede
Zou het graag weer willen delen met een man die qua leven net als ik in rustig vaarwater verkeert en waar ik mee kan lachen. Je
Eternal Youth, 50 jaar · Rotterdam
Aan alle leuke kerels die ouder zijn dan 50 zeg ik: stuur mij maar snel eens een leuk berichtje! Ik val op een iets oudere man!
Anneliessie, 52 jaar · Sneek
jij bent gewoon perfect ;)
IngedeV, 53 jaar · Schaffen
U bent niet iemand die de hele dag alleen maar op de zetel hangt, een keer is niet erg. Maar er moet wel een beetje actie in u inzitten.
Mashah, 51 jaar · Kortrijk
Je bent geen preutse man of een man die het alleen maar op een bed wil doen en verder nergens anders. Als je het nog niet hebt gedaan,
A-Liiyah , 51 jaar · s-Gravenhage
Wie weet wanneer terug te keren naar hem. Iemand die ik vetgedrukt leuk zal vinden en dat is een romanticus. Ik wil een persoon