Als je een man bent die graag wat avontuur en plezier wil hebben, kunnen we misschien samen genieten. Als je volwassen genoeg bent in het goed en begrijpelijk maken van alle dingen, kunnen we een hele goede match zijn. Je kunt me ook meenemen naar je buitenactiviteiten, want ik ben graag buiten.
Iemand die eventueel openstaat voor een Lat en niet direct alles aan de kant wilt gaan gooien. Ik wil namelijk niet direct al mijn vrijheid opgeven. Natuurlijk uiteindelijk misschien wel een optie. Maar eerst elkaar eens leren kennen.
Je zou moeten weten hoe je moet eten voor de dame die je leuk vond. En je weet wat shut up betekent als ik boos word. En je zou me niet boos moeten maken. En jij bent geen homo. Maar maak je geen zorgen, ik ben aardig.
Ben je een sportieve, slanke man die graag danst (of het wil leren) dan spreek je me aan. Bovendien is rook- en alcoholvrij leven een grote troef. Iemand die de tijd en rust kan nemen om niet te moeten.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Ilene, 53 jaar · Buren
Kort samen gevat? discreet!
Sjoukje48, 50 jaar · Harlingen
Dat weet ik nog niet..:)
LifesShare, 51 jaar · s-Gravenhage
Ik vind het echt leuk als mannen reageren met een warm innerlijk. Iemand die heel sensueel is, maar zeker niet iemand die te
Anal-Lies, 52 jaar · De Bilt
Ik ben op zoek naar een geheime sexrelatie die, hoe gek het ook klinkt, de stoutste sexdingentjes met mij wil doen. Jij bent
Classy Agatha, 53 jaar · Lelystad
Eigenlijk ben ik veel te veel aan het werk de laatste maanden en ik moet eens meer tijd stoppen in leuke dingen doen. Maar goed
Bosschebol, 50 jaar · s-Hertogenbosch
Je bent een jonge, lieve en energieke man die op oudere vrouwen valt en je bent op zoek naar een serieuze relatie. Mannen die