Als je een man bent die graag wat avontuur en plezier wil hebben, kunnen we misschien samen genieten. Als je volwassen genoeg bent in het goed en begrijpelijk maken van alle dingen, kunnen we een hele goede match zijn. Je kunt me ook meenemen naar je buitenactiviteiten, want ik ben graag buiten.
Ik hou van mannen die dezelfde leeftijd hebben als de mijne die iets voor zichzelf kunnen doen om van te genieten. toffe mensen met een brede en verstandige geest. mannen die weten hoe ze zichzelf gelukkig moeten maken.
Ben je een sportieve, slanke man die graag danst (of het wil leren) dan spreek je me aan. Bovendien is rook- en alcoholvrij leven een grote troef. Iemand die de tijd en rust kan nemen om niet te moeten.