Ik hou van de temperamentvolle, gepassioneerde mannen; latino's, donkere mannen...die je zomaar vastpakken en salsa met je gaan dansen, die met een bos rozen, chocola en een lekkere cocktail aan je deur komen voor een heerlijke avond noem maar op...zo iemand wil ik vinden want zo voel ik dat ik leef..samen genietend, wat wil je nog meer?
Kan je een mooie rijpe vrouw in bed aan? Ik weet van mezelf dat het keer op keer een heerlijke verrassing gaat worden. Ben jij daar toe in staat en voor in de stemming?
Mannen hoeven niet te loeren op een relatie, om kans te maken op mijn vermogen. Ik ben alleen op zoek naar iets seksueels, zonder de nare gevolgen te hebben die in een normale relatie ontstaan.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Ayia, 50 jaar · Haren
Volgt
Bosschebol, 50 jaar · s-Hertogenbosch
Je bent een jonge, lieve en energieke man die op oudere vrouwen valt en je bent op zoek naar een serieuze relatie. Mannen die
KinkyHellen, 50 jaar · Geleen
Jij houd wel van lekkere voetjes
Yola1968, 50 jaar · Hofstade
Ik heb vriendschap nodig en ik wil dat je ons zo goed voelt. Dat is zo'n mooi gevoel en ik wil ervoor gaan en het laten gebeuren.
NeukMama, 54 jaar · Rotterdam
Volgt
Doenalles, 52 jaar · Drongen
U bent niet op zoek naar een relatie , maar wel naar een affaire. U houd van experimenteren en bent erg discreet . Het is belangrijk