Ik ben dol op tijd doorbrengen in bed en het is alweer een tijdje, dus ik moet er ook voor gaan. Laat het gebeuren en doe wat we willen. Ik weet zeker dat we dat ook samen uitzoeken.
Ik heb nog steeds een drukke baan maar hoef nu niet meer te reizen, maar je moet er wel tegen kunnen dat ik soms lange dagen moet maken, verder ben je gewoon lief, vriendelijk en een beetje verzorgt, goed gehumeurd en geen bankhanger.
Mijn man en ik hebben jaren een sexclub gehad. Helaas is deze een paar jaar terug afgebrand. Dat was een heel zware periode voor ons. Gelukkig heeft het geen invloed op ons huwelijk gehad zoals je soms wel eens hoort. We zijn langzaamaan alles weer aan het opbouwen. En daarnaast zijn we altijd op zoek naar