Ben je een sportieve, slanke man die graag danst (of het wil leren) dan spreek je me aan. Bovendien is rook- en alcoholvrij leven een grote troef. Iemand die de tijd en rust kan nemen om niet te moeten.
Kan je een mooie rijpe vrouw in bed aan? Ik weet van mezelf dat het keer op keer een heerlijke verrassing gaat worden. Ben jij daar toe in staat en voor in de stemming?
Misschien heb jij al veel seks ervaring en dan heb ik het eigen alles behalve de standaard dingen, en heb je spannende plannen die je met mij wilt delen dan ben ik opzoek naar jou.
Ook zo gek op seks en ook zin om daar meteen wat aan te doen? Want het is uiteraard heel erg fijn om daar echt lekker van te genieten. Ik denk echt dat we niet meer stuk kunnen samen. Doen we het dan goed?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Brooke66, 51 jaar · Castenray
Opzoek naar een leuke gescheiden of single man. Lief leuk maar ook spannend natuurlijk. Ben jij die man die ik zoek voor een
Soesje1812, 52 jaar · Alkmaar
Volgt
Sjoukje48, 50 jaar · Harlingen
Dat weet ik nog niet..:)
MagicDeb, 50 jaar · Kampen
Ik zoek eerst gewoon een vriendschap met jou wat misschien uit kan groeien tot meer, maar daar moeten we dan ook wel de tijd
SmoothLiberty, 53 jaar · Limbricht
Mysterieus zijn is niet erg, het is fijner om daar meteen werk van te maken en te doen waar we zin in hebben. Als dat klopt dan