Je zou moeten weten hoe je moet eten voor de dame die je leuk vond. En je weet wat shut up betekent als ik boos word. En je zou me niet boos moeten maken. En jij bent geen homo. Maar maak je geen zorgen, ik ben aardig.
Ik ben discreet als het zou moeten maar het gaat me vooral om het genieten en daar wil ik dus graag werk van maken. Echt genieten van elkaar en de mooiste dingen laten zien, dat is echt fijn!
Ik ben dol op tijd doorbrengen in bed en het is alweer een tijdje, dus ik moet er ook voor gaan. Laat het gebeuren en doe wat we willen. Ik weet zeker dat we dat ook samen uitzoeken.
zoekend naar een echt persoon, ik hou niet van doen alsof. Ik haat het echt, vooral die leugenaars. Ik hou van een man die behulpzaam is naar anderen. En gedreven.