zoekend naar een echt persoon, ik hou niet van doen alsof. Ik haat het echt, vooral die leugenaars. Ik hou van een man die behulpzaam is naar anderen. En gedreven.
Mannen zoek toch iemand van je eigen leeftijd! Dat is wat ik een tijdlang gedacht heb. Maar dat krijg je wel als je verlaten wordt voor een jonge bloem. Maar nu wil ik een nieuw hoofdstuk van mijn leven gaan beginnen met een serieuze en vriendelijke man. Misschien wel met ongeveer dezelfde achtergrond maar
een leuke vlotte niet onaantrekkelijke man die discreet zal zijn. Met een stoer uiterlijk, dominant maar wel met een zacht innerlijk. leuk postuur, wat gespierd mag ook en natuurlijk goed verzorgt.
Je bent reis lustig nieuwsgierig en vind het geen probleem om dagen van huis te zijn.. je hebt geen lasten(je bent dus niet gebonden en zo) want dan hoef je echt niet te reageren. Ik houd niet van ruzie..Je bent spontaan open en durft zo in een nieuw avontuur te stappen..