Ik hou van een man te hebben die me zo sexy kan vinden en me nog steeds kan zien als een jonge vrouw die niet oud is. Ik hou van een man die me veel sexy complimenten kan geven die me zo zelfverzekerd en mooi kunnen maken.
Mannen hoeven niet te loeren op een relatie, om kans te maken op mijn vermogen. Ik ben alleen op zoek naar iets seksueels, zonder de nare gevolgen te hebben die in een normale relatie ontstaan.
Ik ben op zoek naar een eerlijke, ondeugende en trouwe, liefhebbende man. Wie wil me ontmoeten en op een date met mij zijn. Wie wil me overal ontmoeten. Wie heeft er ook een camera om een foto te maken als herinnering aan ons samen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Katjaja, 53 jaar · Knokke
Iemand die een sexrelatie serieus neemt en daar ook echt naar op zoek is
Kriebelz, 51 jaar · Bussum
Je bent een man die weet wat het is een rugzakje te hebben. Het leven wil je nieuw leven inblazen en je wilt genieten, maar dan
LeukeMense, 50 jaar · Koudum
Ik zeg niet dat je gelijk rechttoe rechtaan moet zijn maar ik verwacht wel iemand die een beetje durft en die wel ervan kan genieten
GewoonTara, 54 jaar · Almere Buiten
Leuk en gezellig? Dat zijn de belangrijkste eigenschappen. Samen dingen ondernemen en vanzelf zien wat het schip strandt.
Hope67, 50 jaar · Herent
Ok jij hebt alles wat je wil, maar ook jij blijft zoeken naar dat ene? Dan zou het toch geweldig zijn als ik dat ene voor jou ben
Adartistiek, 51 jaar · Oldenzaal
Ik ben op zoek naar een lieve man die het leven serieus neemt. Die een doel in zijn leven heeft of zijn doel dus al bereikt heeft.