Ongebonden man, met de nodige levenservaring. Een luisterend oor bieden, stiltes opvangen, niet dat die er met mij veel zullen zijn, Herken jij jezelf in de situatie dan vraag ik je te reageren.
Jij vindt het niet erg dat ik al een relatie heb en kan dit waarderen. Jij houdt ervan uitstapjes te maken en vooral veel plezier te hebben. Wat er volgt, dat moet voor jou spontaan zijn.
Je zou moeten weten hoe je moet eten voor de dame die je leuk vond. En je weet wat shut up betekent als ik boos word. En je zou me niet boos moeten maken. En jij bent geen homo. Maar maak je geen zorgen, ik ben aardig.
een leuke vlotte niet onaantrekkelijke man die discreet zal zijn. Met een stoer uiterlijk, dominant maar wel met een zacht innerlijk. leuk postuur, wat gespierd mag ook en natuurlijk goed verzorgt.