Mannen hoeven niet te loeren op een relatie, om kans te maken op mijn vermogen. Ik ben alleen op zoek naar iets seksueels, zonder de nare gevolgen te hebben die in een normale relatie ontstaan.
een leuke vlotte niet onaantrekkelijke man die discreet zal zijn. Met een stoer uiterlijk, dominant maar wel met een zacht innerlijk. leuk postuur, wat gespierd mag ook en natuurlijk goed verzorgt.
Ik heb geen bepaalde type voor ogen, zolang ik maar met jou kan lachen en dat jij positiviteit uitstraalt. Ik hoop dat het een beetje duidelijk is, want ik heb geen idee wat ik hier zou moeten invullen haha.
Ik hou wel van een mooie man, een man die weet wat hij wil en dat ook echt laat merken. Een relatie is mijn doel, maar die moeten we samen opbouwen. Doe jij dat ook met me?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Lillian666, 54 jaar · Betekom
Ik wil bij iemand zijn die mij respecteert, en iemand op wie ik kan rekenen. Ik zal hetzelfde doen voor jou en zo kunnen wij heel
48enstout, 50 jaar · Bosch en Duin
Je snapt dat ik na een paar jaar geen sex hebben misschien een beetje onzeker ben geworden en neemt me mee in een wereld van sex,
Janette196709, 50 jaar · Turnhout
Ik vraag het jou ook gewoon liever allemaal.
Hermavanrossem, 54 jaar · Apeldoorn
volgt
BedBabe1922, 53 jaar · Werkhoven
Ik geef de voorkeur aan iemand die seksueel open is, in ieder geval om dingen te proberen, en die is bereid om zonder verplichtingen
Bibliothecaris, 54 jaar · Lelystad
Bij deze indien ik jou interesse gewekt heb hoop ik dat je snel contact opneemt met me.