Als je op zoek bent naar een neukmaatje, ben ik er voor je. Ben je bereid alles voor mij te doen? Ik raak enthousiast over de dingen die we kunnen doen als we samen zijn. Wat ga je nu doen ? Stuur me hier een bericht.
Mijn ideale man zal heus wel niet bestaan maar mocht jij het idee hebben dat jij er dicht bij in de buurt komt schrijf jij mij dan gauw?
Gordiy, 51 jaar · Hasselt
♥ Vlaams-Limburg ♥ Gekleurd haar ♥ Blauwe ogen ♥ Dik lijf
Geil dat moet je zeker zijn en een forse dame is juist wat je wil. Reageer dan snel want ik heb er zin in en heb zelfs al mijn smoesje klaar voor mijn vriend. Je bent schoon en geschoren en als je dat niet bent dan mag ik dat wel doen hoop ik.
Zoals je ziet ben ik een wat uitbundig type dus wellicht ben jij de man die dat wel kan waarderen en en mij gewoon mijzelf laat zijn en mee kan lachen. Dus jij bent zeker geen saaie Piet of een grijze muis. Jij bent ook lekker aanwezig en je houdt van meedoen en spontaan dingen ondernemen. Maar daarnaast hou