Ik ben op zoek naar iemand die, net als ik zelf, leuke dingen wil doen. Iemand die niet de hele dag thuis wil zitten maar er een leuke dag van wil maken. Samen lekker kletsen en dineren terwijl we genieten van een goed glas wijn. Laat me weten hoe jij hier in staat.
Ik zoek een heerlijke man die net zo van seks houdt als ik. Het tijdstip van de dag maakt niet uit en de hoeveelheid seks ook niet zolang je maar lekker diep in mijn kutje klaarkomt. Maar je moet ook zeker mijn andere gaatjes niet vergeten. En misschien heb je zelf ook nog wel een wens waar wij samen aan kunnen
Een echte man die van het leven geniet,dat is waar ik naar op zoek ben. Een man die weet wat een vrouw geweldig vind en daar op in speelt. Ik denk dat we elkaar veel te bieden hebben als we willen. Jij ook?
U bent een man die niet alleen aan zijn eigen plezier denkt, u houdt van een voorspel. Of u single bent of niet dat maakt mij niet echt uit, u moet van seks houden en meerdere keren willen dan ben ik blij.
Beauty catches the attention but Character catches the heart Waar is hij? De man zichzelf goed verzorgd, zelfrespect heeft, sportief is en terug gelukkig wil zijn.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
GretaPP, 55 jaar · Averbode
Als je liever een gezellige tijd thuis met je gezin doorbrengt dan met vrienden in een vijfsterrenhotel, dan ben ik je meisje.
Ambetante, 56 jaar · Heist-aan-Zee
Je bent ook een man die van een feestje houd, en eens heerlijk door wil zakken wat natuurlijk niet iedere week zal gebeuren.
HeerlijkMoppie, 58 jaar · Rotterdam
Een lieve man die ervoor wil gaan.
Ladyjulesx, 59 jaar · s-Gravenhage
Ik weet zeker dat je gaat genieten van alle dingen die we gaan doen als we samen zijn. Ik hoop dat dit het beste voor ons gaat zijn.
Mla, 57 jaar · Blankenberge
volgt
Metdetijd, 59 jaar · Yerseke
Als jij niet vindt dat ik te oud ben om me nog op een datingsite te plaatsen, jij mij nog altijd aantrekkelijk vindt en jij simpelweg