Ik ben op zoek naar iemand die, net als ik zelf, leuke dingen wil doen. Iemand die niet de hele dag thuis wil zitten maar er een leuke dag van wil maken. Samen lekker kletsen en dineren terwijl we genieten van een goed glas wijn. Laat me weten hoe jij hier in staat.
Viriel, ruimdenken, aantrekkelijk, verzorgd, discreet. Je wilt me dingen laten meemaken voor de eerste keer en misschien zijn er wel dingen die jij graag voor een eerste keer wilt beleven. Wie weet kan ik jou daar dan wel bij helpen.
Ik wil gewoon weer genieten, misschien kunnen we een relatie hebben? Als je een gepassioneerde en romantische man bent, zou ik daar echt van genieten. Ik wil dat we echt van elkaar gaan genieten en gelukkig worden samen.