Je wilt geen spelletjes spelen en je bent hier om een ??serieuze partner te vinden. We moeten samenkomen om te bespreken wat het zou betekenen. Maar je moet openstaan ??voor serieuze dingen.
Beauty catches the attention but Character catches the heart Waar is hij? De man zichzelf goed verzorgd, zelfrespect heeft, sportief is en terug gelukkig wil zijn.
De man die ik zoek is een man die precies weet hoe hij een vrouw als ik moet behandelen. Je neemt je tijd en je zult er alles aan doen om me een goede tijd te geven, je krijgt er natuurlijk veel voor terug, als je wilt weten wat ik wil doen, laat het me weten.
Ulricjke, 57 jaar · Genk
♥ Vlaams-Limburg ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Dik lijf
Ik kan intens genieten van een man die zowel actie durft te ondernemen als die zich ook over durft te geven aan een vrouw. Ben je niet bang om bijv. geblinddoekt te worden om vervolgens een body 2 body massage, orale massage of .... te ondergaan? Dan zou ik zeker niet te lang wachten om mij te benaderen. Verzorging
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Karinkous, 56 jaar · Almelo
Ik ben op zoek naar een man van rond dezelfde leeftijd die mij seksueel kan verwennen. Je weet een vrouw goed te verwennen en
LiseWom62, 55 jaar · Midwolda
Wil je ondeugend met me doen? Ben je klaar om wat tijd met me te hebben? Laten we deze speciaal voor ons maken en elkaar ontmoeten.
Drescode, 59 jaar · Gennep
Ik zoek een serieuze relatie. Iemand die leuke dingen met mij zou willen doen. En die lief en betrouwbaar is.
Woman Next Door, 55 jaar · Ieper
Denk je dat je me aankan? Laten we dan snel samen gaan en genieten. Spreek je later? :)
GretaWannabe, 58 jaar · Lollum
Ik moet een goede man hebben en hopelijk ben jij dat. Wij gaan het echt goed hebben en ik ben er vrij zeker van dat we alleen voor
RianRanja, 56 jaar · Zeebrugge
ik zoek lieve attente en goeie man,om nog leuke dingen samen te ondernemen in weekend,als de klik er is ook leuke lat relatie