Als je van kinderen houdt, dan zijn we bedoeld om samen te zijn. Een vriend of meer dan vrienden die ik tot het einde van mijn leven kan doorbrengen. En er zijn een heleboel dingen waar we het over eens zullen zijn.
Ik ben opzoek naar iets wat echt is, een man die lief voor me is, en mij behandeld zo als het hoort. Ik hou er niet van als mannen niet serieus zijn en daar zal ik dan ook niet aan mee doen.
Jeaninne, 59 jaar · Kinrooi
♥ Vlaams-Limburg ♥ Gekleurd haar ♥ Blauwe ogen ♥ Dik lijf
Stoere machoman, cowboy/rocker/gangster/biker, dat windt me allemaal zo op. Niks liever doe je dan een vrouw van top tot teen heerlijk verwennen met je heerlijke geile praatjes, spannende kleding en het gebruik van je heerlijke gereedschap. Laat me wat van je horen, ik sop al.
Waar jij mij echt blij mee kan maken is wanneer ik thuis kom en jij staat in de keuken (ik sta zelf namelijk voor mijn werk de hele tijd in de keuken) ! Het hoeft geen 3 gangen menu te zijn een lekker broodje hamburger is ook goed. Het idee dat iemand voor mij wilt zorgen maakt mij gelukkig.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Andyy, 57 jaar · Veenoord
Jij hebt er geen problemen mee dat ik een gezin heb en dat ik eigenlijk gewoon op zoek ben naar een avontuurtje, dat eventueel
Lucyxx15x, 59 jaar · Lelystad
Ik wil leuke mensen in mijn leven, zodat ik altijd gelukkig kan zijn. Ik wil bij sommige mensen zijn die een goed humeur hebben
Nudista, 59 jaar · Hoogland
Als je alleen bent is het voor mij niet erg, maar spannend zou ik het vinden als ik twee mannen zou leren kennen die mij te grazen
Romykusje, 57 jaar · Kortrijk
Ben jij een vlotte man en sta jij open voor nieuwe uitdagingen, dan hoor ik graag snel wat van jou.
Isabeaud, 58 jaar · Veurne
Je hebt er geen probleem mee dat ik in een relatie zit en er gewoon eens bij wil snoepen.