Hotels het heeft wel iets volgens jou. Je bent redelijk geschapen en een avontuur in het hotel vind je geweldig. Ook heb je hoge verwachtingen en wil je die uit laten komen. En indien je dat bij mij ook doet komt het vast helemaal goed.
Een echte man die van het leven geniet,dat is waar ik naar op zoek ben. Een man die weet wat een vrouw geweldig vind en daar op in speelt. Ik denk dat we elkaar veel te bieden hebben als we willen. Jij ook?
Je bent een erg aardige man die gepassioneerd is in wat je doet. Je bent ook gezinsgericht en je wilt dat iemand echt tijd met je doorbrengt. Als we vrienden worden, kan ik een heleboel dingen beloven die we samen kunnen doen.
Het lijkt me leuk om iemand te ontmoeten die net als ik positief in het leven staat. Sinds ik prachtige reizen heb gemaakt door Vietnam en Thailand, wil ik zeker nog meer van de wereld zien. Ben je nieuwsgierig, stuur dan een leuk berichtje.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Romykusje, 57 jaar · Kortrijk
Ben jij een vlotte man en sta jij open voor nieuwe uitdagingen, dan hoor ik graag snel wat van jou.
Vina1960, 57 jaar · Geesteren
Je bent net zo geil als ik, je zult me lang plezieren maar je laat me eerst een aantal keren klaarkomen!
- Carter- , 56 jaar · Vrouwenpolder
Wie is gemiddeld en atletisch ? Een man die aardige en mooie blauwe of bruine ogen, bruin of blond haar en blank is. Geweldig,
Evelientje14, 58 jaar · Urk
volgt
Snoeppot, 59 jaar · Aarschot
Je zorgt goed voor jezelf, je hoeft niet knap te zijn, maar wel verzorgd, dat vind ik wel belangrijk. Je kunt over alledaagse
Hanhan61, 56 jaar · Niezijl
Ik zoek een man die respectvol en lief is. Iemand die echt mijn vriend kan zijn, samen wil dineren en mij kan laten lachen. Een