Op zoek naar een vriendschap die uit kan monden in iets moois. Ik zoek iemand om mee te praten en lol te hebben. Films kijken, sporten, een biertje drinken enz.
Ik ben op zoek naar iemand die, net als ik zelf, leuke dingen wil doen. Iemand die niet de hele dag thuis wil zitten maar er een leuke dag van wil maken. Samen lekker kletsen en dineren terwijl we genieten van een goed glas wijn. Laat me weten hoe jij hier in staat.
Ik ben opzoek naar iets wat echt is, een man die lief voor me is, en mij behandeld zo als het hoort. Ik hou er niet van als mannen niet serieus zijn en daar zal ik dan ook niet aan mee doen.
Zelfs als ik oud ben, hou ik ervan om te blijven groeien en leren. Ik wil een leven hebben buiten familie en werk. Het zal geweldig zijn als mijn sociale leven een mix is ??van familie-evenementen en kennissen uit werk of andere clubs die ik vrienden kan noemen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Fabiola6105, 56 jaar · Hansbeke
Single, lief, attent, trouw, vrolijk en optimistisch. Sportief mag ook maar hoeft niet, iemand die houdt van een gezellig
Metdetijd, 59 jaar · Yerseke
Als jij niet vindt dat ik te oud ben om me nog op een datingsite te plaatsen, jij mij nog altijd aantrekkelijk vindt en jij simpelweg
Ambetante, 56 jaar · Heist-aan-Zee
Je bent ook een man die van een feestje houd, en eens heerlijk door wil zakken wat natuurlijk niet iedere week zal gebeuren.
Hanna4U, 58 jaar · Leuvenheim
Ik wil een goede sekspartner hebben en dat is precies wat ik het leukst vind. Doen wat we willen en ervoor gaan. Wat denk je ook?
Vivvy62, 55 jaar · Edam
Ik zou blij zijn met een man die positief in het leven staat, onafhankelijk en vastberaden is om succesvol te zijn in het leven.