De man die ik zoek is een man die precies weet hoe hij een vrouw als ik moet behandelen. Je neemt je tijd en je zult er alles aan doen om me een goede tijd te geven, je krijgt er natuurlijk veel voor terug, als je wilt weten wat ik wil doen, laat het me weten.
Ik heb niet veel eisen, zolang de seks maar goed aanvoelt en wie weet zal het dan wel voor herhaling vatbaar kunnen zijn. Ik hoop dat jij dan wel een beetje ondeugend bent. ;)
Jij bent een man die een discrete relatie zoekt, voor jou is dat heel belangrijk. Je hebt thuis gewoon je relatie, maar je mist seks. Je zoekt een seks buddy. Voor liefst meer dan 1 X.
Als je van kinderen houdt, dan zijn we bedoeld om samen te zijn. Een vriend of meer dan vrienden die ik tot het einde van mijn leven kan doorbrengen. En er zijn een heleboel dingen waar we het over eens zullen zijn.
Ulricjke, 57 jaar · Genk
♥ Vlaams-Limburg ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Dik lijf
Ik kan intens genieten van een man die zowel actie durft te ondernemen als die zich ook over durft te geven aan een vrouw. Ben je niet bang om bijv. geblinddoekt te worden om vervolgens een body 2 body massage, orale massage of .... te ondergaan? Dan zou ik zeker niet te lang wachten om mij te benaderen. Verzorging
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
MarielleSingle, 56 jaar · Wessem
Weiss ich noch nicht
Smile4u, 55 jaar · Antwerpen
Ik zou het op prijs stellen als je loyaal bent, en een man bent die me gelukkig zal maken. ik hoop dat ik iemand kan vinden die
Metoyou4, 55 jaar · Kapelle-op-den-Bos
mag ik ontdekken
SchoneDame, 55 jaar · Oirschot
Je bent iemand die zich niet snel stoort aan een andere en iemand niet wil veranderen. Je houdt van gezelligheid en bent ook