Viriel, ruimdenken, aantrekkelijk, verzorgd, discreet. Je wilt me dingen laten meemaken voor de eerste keer en misschien zijn er wel dingen die jij graag voor een eerste keer wilt beleven. Wie weet kan ik jou daar dan wel bij helpen.
Zin in een verzetje gewoon ergens even tussendoor of samen gewoon even een weekendje weg. Veel kan geregeld worden al moet het goed gepland. Ben ik veeleisend nee wel vind ik het belangrijk dat wij samen kunnen lachen, dat je verzorgd ben en een stout randje bezit. Is dat oké?
Een echte man die van het leven geniet,dat is waar ik naar op zoek ben. Een man die weet wat een vrouw geweldig vind en daar op in speelt. Ik denk dat we elkaar veel te bieden hebben als we willen. Jij ook?