Als je van kinderen houdt, dan zijn we bedoeld om samen te zijn. Een vriend of meer dan vrienden die ik tot het einde van mijn leven kan doorbrengen. En er zijn een heleboel dingen waar we het over eens zullen zijn.
Waar jij mij echt blij mee kan maken is wanneer ik thuis kom en jij staat in de keuken (ik sta zelf namelijk voor mijn werk de hele tijd in de keuken) ! Het hoeft geen 3 gangen menu te zijn een lekker broodje hamburger is ook goed. Het idee dat iemand voor mij wilt zorgen maakt mij gelukkig.
Jij bent een man die een discrete relatie zoekt, voor jou is dat heel belangrijk. Je hebt thuis gewoon je relatie, maar je mist seks. Je zoekt een seks buddy. Voor liefst meer dan 1 X.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Marianne1960, 57 jaar · Coevorden
jij bent een beschaafde, goed-opgeleide, sportieve, atletisch gebouwde man.
Gewoonmij, 56 jaar · Heerlen
Ik heb nooit echt tijd besteed aan een man ik was met mijn carriere bezig maar nu ik halve dagen ga werken straks lijkt het mij
Jane1961, 56 jaar · Montfoort
Ben jij degene die met mij leuke dingen wil doen, bijvoorbeeld een spontane actie iets afspreken en lol hebben en ben je serieus.
Jenneye, 56 jaar · Zwolle
Volgt
Cancandyy, 57 jaar · Emmeloord
Ik zou een hete geile kerel die mij gelukkig en tevreden zou kunnen laten voelen wel erg leuk vinden. Ben jij diegene voor mij?
Nogutsnoglory, 55 jaar · Deurne
Ik sta open voor een levenslustige, avontuurlijke en fitte man met een beetje poëzie in de ziel (en een beetje een ondeugende