U bent een man die niet alleen aan zijn eigen plezier denkt, u houdt van een voorspel. Of u single bent of niet dat maakt mij niet echt uit, u moet van seks houden en meerdere keren willen dan ben ik blij.
Als je goed in bed bent, dan zal ik dat waarderen. Ik zal er alles voor doen om mijn partner een geile tijd te bezorgen. Je zult niet teleurgesteld zijn in mij. Laten we deze droom werkelijkheid voor ons maken, zodat we goed voor elkaar kunnen zijn.
Als je van kinderen houdt, dan zijn we bedoeld om samen te zijn. Een vriend of meer dan vrienden die ik tot het einde van mijn leven kan doorbrengen. En er zijn een heleboel dingen waar we het over eens zullen zijn.
Jeaninne, 59 jaar · Kinrooi
♥ Vlaams-Limburg ♥ Gekleurd haar ♥ Blauwe ogen ♥ Dik lijf
Stoere machoman, cowboy/rocker/gangster/biker, dat windt me allemaal zo op. Niks liever doe je dan een vrouw van top tot teen heerlijk verwennen met je heerlijke geile praatjes, spannende kleding en het gebruik van je heerlijke gereedschap. Laat me wat van je horen, ik sop al.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Kaarina59, 58 jaar · Havelte
Ik hou van eenvoudige, respectvolle en stijlvolle mannen. Ik hou van mannen die graag over verschillende onderwerpen praten.
ElSolomio, 57 jaar · Chaam
Fietsenmaker?
Joyce-48, 57 jaar · Rosmalen
ik ben dik en val op grote mannen
Jijookeenzaam, 55 jaar · Apeldoorn
Je leest en denkt of wat een vrouw nee laat maar gaan. Of je snapt mijn bedoeling en bent nieuwsgierig. Als dat het is dan hoop
Margootje, 59 jaar · Albergen
houden van wandelen, genieten van het leven
Anske, 55 jaar · Geel
Humor, intelligentie, ontwikkeld en vol in t leven, goed uitziend, klasse, stylisch, creatief, spiritueel maar met beide